PENNY

Penny Logo

Aktuální PENNY leták 

Získejte aktuální PENNY Market leták na Letak.eu a nakupujte levněji. Srovnávejte ceny produktů, které Vám PENNY nabízí, a ušetřete při každém nákupu. Nezmeškejte žádnou slevu a budte v obraze s nejnovějšími PENNY akcemi díky našemu online přehledu letáků.

Akční leták

Pokud sháníte levné potraviny, určitě se podívejte na nabídky řetězce PENNY Market. Tento diskontní prodejní řetězec je známý pro své atraktivní slevy a akce, které umožňují nakoupit kvalitní potraviny za nízkou cenu. PENNY Market pravidelně vydává letáky s aktuálními nabídkami, které obsahují nejen klasické potraviny, ale také speciality z různých koutů světa. Každý týden tak máte možnost najít nové a zajímavé nabídky, které vám pomohou ušetřit peníze. Aktuální leták PENNY najdete na téhle stránce.

O Obchodě

PENNY je diskontní řetězec prodejen provozovaný společností REWE Group. Společnost má pobočky v Německu, Itálii, Maďarsku, Rakousku, Rumunsku a v dalších zemích. V České republice je Penny velmi rozšířený, když v únoru 2023 bylo otevřeno 407 prodejen. Prodejny PENNY Market jsou oblíbeny zejména kvůli jejich atraktivním cenám a širokému sortimentu.