LIDL

Lidl logo

Aktuální LIDL leták

Máme pro vás aktuální LIDL leták na Letak.eu. Srovnávejte ceny produktů, které Vám LIDL nabízí, a ušetřete při každém nákupu. Nezmeškejte žádnou slevu a buďte v obraze s nejnovějšími LIDL letákem.

Akční leták

LIDL má příští týden leták s nízkými cenami. Pokud se snažíte ušetřit, ale stále nevidíte výrazný rozdíl ve svých financích, zvažte možnost využít zajímavých slev. V letácích LIDL se vždy objevují tematické týdny s lahůdkami z různých koutů světa a také klasické potraviny za jedinečné ceny. Aktuální leták LIDL najdete na téhle stránce.

Důkazem toho, že se řetězci tento cíl daří plnit, je nabídka v prodejnách a pravidelné akce, které najdete každý týden v letácích LIDL. Letáky vycházejí jednou týdně a obsahují vždy dvě nabídky – jednu od pondělí a druhou od čtvrtka do neděle, které jsou obsaženy v jednom letáku. 

O LIDLU

Lidl je řetězec diskontních prodejen, který působí v 30 evropských zemích a také ve Spojených státech amerických. Společně s Kauflandem patří do skupiny Schwarz-Gruppe, což je největší maloobchodní firma v Evropě.