ALBERT

Albert logo

Získejte aktuální ALBERT leták na Letak.eu a nakupujte levněji. Srovnávejte ceny produktů, které Vám ALBERT nabízí, a ušetřete při každém nákupu. Nezmeškejte žádnou slevu a budte v obraze s nejnovějšími ALBERT akcemi díky našemu online přehledu letáků.

Akční leták

Pokud hledáte možnost nakoupit kvalitní potraviny za nízké ceny, může být pro vás skvělou volbou řetězec ALBERT. Tento diskontní prodejní řetězec nabízí mnoho zajímavých slev a akcí, které vám umožní ušetřit na svých nákupech. ALBERT pravidelně vydává letáky s aktuálními nabídkami, které vám umožní být v obraze a nakoupit za nejnižší ceny. Aktuální leták ALBERT najdete na téhle stránce.

O obchodě

ALBERT je řetězec supermarketů a hypermarketů, který vlastní nizozemská skupina Ahold Delhaize. V únoru 2023 bylo v Česku celkem 335 prodejen ALBERT. V roce 2021 měl ALBERT v Česku tržby ve výši 61,44 miliard korun a podle žebříčku Top 50 českého obchodu časopisu Zboží a prodej byl třetím největším obchodníkem v zemi, hned po řetězcích LIDL a KAUFLAND. ALBERT měl v minulosti také supermarkety na Slovensku a v Polsku.