LIDL leták

Aktuální LIDL leták 

Máme pro vás aktuální LIDL leták na Letak.eu. Srovnávejte ceny produktů, které Vám LIDL nabízí, a ušetřete při každém nákupu. Nezmeškejte žádnou slevu a buďte v obraze s nejnovějšími LIDL letákem.

Akční leták

LIDL má příští týden leták s nízkými cenami. Pokud se snažíte ušetřit, ale stále nevidíte výrazný rozdíl ve svých financích, zvažte možnost využít zajímavých slev, které nabízí místní prodejna LIDL. V letácích LIDL se vždy objevují tematické týdny s lahůdkami z různých koutů světa a také klasické potraviny za jedinečné ceny. Aktuální leták LIDL najdete na téhle stránce.

Důkazem toho, že se řetězci tento cíl daří plnit, je nabídka v prodejnách a pravidelné akce, které najdete každý týden v letácích LIDL. Letáky vycházejí jednou týdně a obsahují vždy dvě nabídky – jednu od pondělí a druhou od čtvrtka do neděle, které jsou obsaženy v jednom letáku. 

O LIDLU

Lidl je řetězec diskontních prodejen, který působí v 30 evropských zemích a také ve Spojených státech amerických. Společně s Kauflandem patří do skupiny Schwarz-Gruppe, což je největší maloobchodní firma v Evropě.

Lidl leták 1

[adinserter block=“1″]

Lidl leták 3
Lidl leták 4
Lidl leták 5
Lidl leták 6
Lidl leták 7
Lidl leták 8
Lidl leták 9
Lidl leták 10
Lidl leták 11
Lidl leták 12
Lidl leták 13
Lidl leták 14
Lidl leták 15
Lidl leták 16
Lidl leták 17
Lidl leták 18
Lidl leták 19
Lidl leták 20
Lidl leták 21
Lidl leták 22
Lidl leták 23
Lidl leták 24
Lidl leták 25
Lidl leták 26
Lidl leták 27
Lidl leták 28
Lidl leták 29
Lidl leták 30
Lidl leták 31
Lidl leták 32